Prawo Nieruchomosci – Polski Adwokat na Florydzie, Agnieszka Piasecka – Podcasty i Videos

Prawo Nieruchomości na Florydzie – Polski Adwokat, Agnieszka Piasecka – Podcasty i Videos

Prawo Nieruchomości – Pytania i Odpowiedzi

Agnieszka Piasecka Law 727-538-4171

Co to jest “Deed”?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Co to jest “Deed”?

Co to jest “Lady Bird Deed”?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Co to jest “Lady Bird Deed”?

Co to jest “Power of Attorney”?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Co to jest “Power of Attorney”?

Certyfikowana kopia deedu za $90?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na pytanie dotyczące korespondencji z żądanie zapłaty, która jest często wysyłana do właścicieli nieruchomości po zarejestrowaniu nowego deedu.

Czy mogę odwołać Quitclaim Deed?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy mogę odwołać Quitclaim Deed?

Czy potrzebuję adwokata do closingu na Florydzie?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy potrzebuję adwokata do closingu na Florydzie?

Kontrakty – Pytania i Odpowiedzi

Czy mogę kogoś pozwać do sądu na podstawie ustnej umowy?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy mogę kogoś pozwać do sądu na podstawie ustnej umowy?

Co to jest “Waiver”?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Co to jest “Waiver”?

*Te podcasty mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady prawnej. 

*The information contained in these Podcasts is provided for informational purposes only, and should not be construed as legal advice on any subject matter.